Nadomeščanja

Nadomeščanja za petek, 22. 11. 2019

Odsoten učitelj Ura Oddelek Predmet Nadomešča Učilnica Vrsta nadomeščanja/Izv.
SSGT
Klavs, Suzana
7:00-7:45 1 3AGTT EGO Kurent, Domen 210 Pisno ocenjevanje
7:50-8:35 2 1BGTT 1EK Lončarič, Vida 210 Nadomeščanje
8:40-9:25 3 4CTT POZ Košak, Brigita 210 Zap.POZ/KO/EK
9:30-10:15 4 2AGTT EGO Miklavc, Andreja 210 Pisno ocenjevanje
Kokol, Lidija
9:30-10:15 4 1BGTT 9PT Tončić, Katarina Maček 310 Zaposlitev
10:35-11:20 5 1BGTT 9PT 310 Zaposlitev
11:25-12:10 6 3CTT HOS Kokol, Lidija 317 Delajo doma
12:15-13:00 7 2BTT RU Borinc, Natali 211 Nadomeščanje
Pirh, Mojca
9:30-10:15 4 1AGTTg BIO Koželj, Karlina 111 Zap. NAR/PRE/BIO
10:35-11:20 5 1CGTT BIO Krajnc, Vesna 111 Zap. NAR/PRE/BIO
11:25-12:10 6 1DK NAR Lesjak, Andreja 111 Delajo doma
12:15-13:00 7 1DK PRE Lesjak, Andreja 111 Delajo doma
Senica, Ines Rudnik
11:25-12:10 6 1AGTTg ANG1 Lesjak, Andreja 312 Nadomeščanje
12:15-13:00 7 1BGTT ANG1 Krajnc, Vesna 6 Odidejo domov
Slapnik, Ingrid
7:00-7:45 1 3CTT UME Slapnik, Ingrid 317 Zaposlitev
7:50-8:35 2 3AGTT UME Slapnik, Ingrid 9 Zaposlitev
8:40-9:25 3 3BTT UME Slapnik, Ingrid 9 Zaposlitev
9:30-10:15 4 2CTT 4UZ Stopinšek, Bogdan 9 Nadomeščanje
10:35-11:20 5 1FGT 2UZ Burnik, Vid 9 Nadomeščanje
11:25-12:10 6 2AGTT 4UZ Bojovič, Boža 48 Nadomeščanje

Nadomeščanja za ponedeljek, 25. 11. 2019

Odsoten učitelj Ura Oddelek Predmet Nadomešča Učilnica Vrsta nadomeščanja/Izv.
SSGT
Koželj, Karlina
8:40-9:25 3 2EK SLO Snedic, Sabina 211 Pridejo pozneje
9:30-10:15 4 3EN SLO 209 Pouk
10:35-11:20 5 1EK SLO Hace, Melanija 111 Nadomeščanje
11:25-12:10 6 1DK SLO Stopinšek, Bogdan 305 Nadomeščanje
12:15-13:00 7 4CTT SLO Koželj, Karlina 216 Odidejo domov
Mestnik, Metka
7:50-8:35 2 3AGTT SLO Klavs, Suzana 9 Nadomeščanje
8:40-9:25 3 3AGTT SLO Čokl, Vida Strašek 111 Nadomeščanje
9:30-10:15 4 2FGT SLO Štiherl, Darja 205 Nadomeščanje
10:35-11:20 5 4AGTT SLO Tolič, Lidija Vidrgar 108 Nadomeščanje
11:25-12:10 6 4AGTT SLO Tolič, Lidija Vidrgar 317 Počakajo v jedilnici
Slapnik, Ingrid
7:00-7:45 1 1CGTT 3PK Kokol, Lidija 9 Delajo doma
7:50-8:35 2 3CTT UME Kokol, Lidija 317 Zap. UME/PK/SOC
8:40-9:25 3 2FGT SOC Fras, Irena 9 Zap. UME/PK/SOC
11:25-12:10 6 3BTT UME Padovnik, Romana Rajšter 9 Zap. UME/PK/SOC